ATLETIKA MINIFOTBAL BASKETBAL FLORBAL VOLEJBAL HÁZENÁ PLAVÁNÍ

Výsledky minifotbalu 2016-2017

Publikováno Minifotbal

Výsledky republikového finále v minifotbalu 25. – 26. 5. 2017, Kroměříž

Výsledky utkání ve skupinách

CHLAPCI – HŘIŠTĚ 1, 2

Skupina A – Hřiště 1

14:30| ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem – ZŠ Slovan, Kroměříž 2:3
15:30| 33. ZŠ Plzeň – ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem 6:1
16:30| ZŠ Slovan Kroměříž – 33. ZŠ Plzeň 1:5

Pořadí ve skupině
1. 33. ZŠ Plzeň
2. ZŠ Slovan Kroměříž
3. ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

Skupina B – Hřiště 2

14:30| ZŠ Jihlava, Evžena Rošického – ZŠ a MŠ Bílovec 4:5 na penalty
15:30| ZŠ Edisonova, Teplice – ZŠ Jihlava, Evžena Rošického 5:1
16:30| ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského – ZŠ Edisonova, Teplice 1:13

Pořadí ve skupině
1. ZŠ Edisonova, Teplice
2. ZŠ Jihlava, Evžena Rošického
3. ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského


DÍVKY – HŘIŠTĚ 3, 4

Skupina A – Hřiště 3

14:30| ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem – ZŠ Slovan, Kroměříž 2:1 na penalty
15:30| ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady – ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem 1:2
16:30| ZŠ Slovan Kroměříž – ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1:3

Pořadí ve skupině
1. ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
2. ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
3. ZŠ Slovan Kroměříž

Skupina B – Hřiště 4

14:30| ZŠ Jihlava, Evžena Rošického – ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 6:4
15:30| ZŠ Eden, Praha – ZŠ Jihlava, Evžena Rošického 1:5
16:30| ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova – ZŠ Eden, Praha 1:4

Pořadí ve skupině
1. ZŠ Jihlava, Evžena Rošického
2. ZŠ Eden, Praha
3. ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova


Výsledky utkání o umístění

13:00 – hřiště 1 – finále chlapci: 33. ZŠ Plzeň – ZŠ Edisonova, Teplice 2:1
12:40 – hřiště 1 – finále dívky: ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova – ZŠ Eden, Praha 0:9

12:00 – o 3. místo – hřiště 1 – dívky: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem – ZŠ Jihlava, Evžena Rošického 1:12
12:00 – o 3. místo – hřiště 2 – chlapci: ZŠ Slovan Kroměříž – ZŠ Jihlava, Evžena Rošického 3:2 na penalty

12:00 – o 5. místo – hřiště 3 – chlapci: ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského – ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem 3:4
12:00 – o 5. místo – hřiště 4 – dívky: ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady – ZŠ Slovan Kroměříž 3:2

10:20 – 1. semifinále – hřiště 1 – chlapci: 33. ZŠ Plzeň – ZŠ Slovan Kroměříž 4:1
10:20 – 2. semifinále – hřiště 2 – chlapci: ZŠ Edisonova, Teplice – ZŠ Jihlava, Evžena Rošického 8:1

10:20 – 1. semifinále – hřiště 3 – dívky: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem – ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 3:4 na penalty
10:20 – 2. semifinále – hřiště 4 – dívky: ZŠ Jihlava, Evžena Rošického – ZŠ Eden, Praha 1:2 na penalty

8:50 – 1. čtvrtfinále -hřiště 1 – chlapci: ZŠ Slovan Kroměříž – ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 5:1
8:50 – 2. čtvrtfinále -hřiště 2 – chlapci: ZŠ Jihlava, Evžena Rošického – ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem 6:2

8:50 – 1. čtvrtfinále – hřiště 3 – dívky: ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady – ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 1:3
8:50 – 2. čtvrtfinále – hřiště 4 – dívky: ZŠ Eden, Praha – ZŠ Slovan Kroměříž 8:1

Konečné pořadí DÍVKY
1. ZŠ Eden, Praha
2. ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova
3. ZŠ Jihlava, Evžena Rošického
4. ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
5. ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
6. ZŠ Slovan Kroměříž

Konečné pořadí CHLAPCI
1. 33. ZŠ Plzeň
2. ZŠ Edisonova, Teplice
3. ZŠ Slovan Kroměříž
4. ZŠ Jihlava, Evžena Rošického
5. ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
6. ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského